8 612 53176

Prekių grąžinimas/keitimas

Kaip galima grąžinti prekes?

Mūsų tikslas - kad Jūs būtumėte patenkinti pirkiniais ir mūsų draugišku aptarnavimu. Gavę siuntinį atidžiai jį apžiūrėkite - jei pastebėjote, kad prekė sugadinta, yra ne ta, kurią užsakėte, ar norite ją grąžinti, prašome nedelsiant susisiekti su mumis el. paštu info@majami.lt arba telefonu 8-612-53176

Tuo atveju, kai prekės grąžinimo priežastimi yra netinkama kokybė, mes įsipareigojame savo lėšomis pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti už ją sumokėtus pinigus. Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217“. (Pirkėjo reikalavimas pakeisti nusipirktą prekę analogiškomis prekėmis arba grąžinti sumokėtus pinigus netenkinamas įsigijus tokias prekes: mechaninius įrenginius, elektros mašinas ir įrenginius, garso įrašymo ir atkūrimo bei televizijos vaizdo ir garso įrašymo ir atkūrimo aparatus, optikos, fotografijos, kinematografijos, matavimo, kontrolės prietaisus ir aparatus, taip pat baldus)

Tinkamos kokybės prekių grąžinimas galimas tik ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintų „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklių“ nustatyta tvarka. Šiuo atveju prekių grąžinimo išlaidas apmoka Pirkėjas.

Grąžinant prekes būtina laikytis šių sąlygų:

1. Raštiškai apie gražinimą informuoti Pardavėją per 7 (septynias) darbo dienas nuo daikto pristatymo dienos (kai parduodamas daiktas) ar sutarties sudarymo dienos (kai teikiamos paslaugos).
2. Grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą, garantinį taloną (jei jis buvo atskirai išduotas) ir užpildytą prekės grąžinimo formą.
3. Grąžinama prekė turi būti originalioje, tvarkingoje pakuotėje (šis punktas netaikomas grąžinant nekokybišką prekę).
4. Prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta.
5. Prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė).
6. Grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta.

Pinigų grąžinimas:

Pateikus prašymą dėl prekės(-ių) grąžinimo ar keitimo, mes įvertinsime, ar buvo laikomasi "Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių". Jeigu visos sąlygos atitinka, tai pinigai grąžinami per 7 darbo dienas.

 

Kilus klausimams, skambinkite telefonu arba rašykite el. paštu!

Imagem 8 612 53176  Imagem info@majami.lt