8 612 53176

Batai

Tinklelis
Sąrašas
-60%
Gioseppo Palmdale
Gioseppo Palmdale - lengvi ir komfortiški aulinukai moterims. Jauskitės laisva ir stilinga su klasikiniu siluetu, papildytu žaismingomis detalėmis.  Bato išorės medžiaga - oda, kombinuota su audiniu Gioseppo - kur kas daugiau nei vien mada!     ..
39.98€ 99.94€ Be PVM: 39.98€
-60%
Gioseppo Chadra
Gioseppo Chadra - klasikiniai bateliai moterims, subtiliai dekoruoti elastingu intarpu, kuris palengvina apsiavimą. Jauskitės laisva ir stilinga su klasikiniu siluetu. Dėl savito ir išskirtinio dizaino lengvai pritaikomi tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime. Bato išorės medžiaga - oda Gioseppo - kur kas daugiau nei vien mada!   ..
34.98€ 87.44€ Be PVM: 34.98€
-60%
Gioseppo Tulari
Gioseppo Tulari - bateliai moterims, dekoruoti blizgiomis detalėmis. Jauskitės laisva ir stilinga su klasikiniu siluetu. Dėl savito ir išskirtinio dizaino lengvai pritaikomi tiek darbo metu, tiek laisvalaikiu. Bato išorės medžiaga - oda Gioseppo - kur kas daugiau nei vien mada!     ..
37.48€ 93.69€ Be PVM: 37.48€
-40%
Naujiena
Crocs™ Lina Deluxe Flat
Kiekvienai moteriai reikia paprastų plokščiapadžių batelių – būtent šiuos batelius ir būtina turėti. Crocs Lina Deluxe Flat yra nepaprastai lengvi ir juos lengva nešioti, nes jie tinka tiek ofise, tiek vaikščiojimui mieste. Jūs pamilsite paprastus, aiškių linijų ir moteriškos formos batelius kurie tinka kone prie kiekvieno drabužio. Detalės: Šiuolaikiški, moteriškos formos bateliai; Šiek tiek siauresni, pilnai priglunda prie kojos; Užapvalintas bato priekis; Dėl Croslite medžiagos bateliai yra nepaprastai lengvi; Dar didesnis komfortas dėl mikropluošto vidpadžio.   Sudėtis: patentuota..
26.99€ 44.99€ Be PVM: 26.99€
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)