8 612 53176

Atsiskaitymas

Imagem PREKIŲ APMOKĖJIMO BŪDAI
 
Grynaisiais pinigais/Banko kortele
 
 

Jūsų patogumui siūlome atsiskaityti už prekes grynaisiais pinigais arba banko kortele. Pasirinkę šį mokėjimo būdą, atsiskaitysite ne užsakymo metu, o kurjeriui pristačius prekes. Kurjeriui galite sumokėti sumą iki 2000 €. Atvykęs kurjeris su savimi turi mobilų kortelių skaitytuvą, todėl už prekes, pristačiusiam kurjeriui, galite apmokėti ir banko kortele.   

Dėmesio! Atsiskaitant grynaisiais pinigais taikomas komisinis grynųjų pinigų surinkimo mokestis (užsakymams kurių vertė iki 400 Eur - 2 Eur komisinis mokestis, užsakymams kurių vertė virš 400 Eur - 3 Eur komisinis mokestis). Prekių pristatymo metu turėkite tikslią grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme. 

 
 
Bankiniu pavedimu
 
Pasirinkę šį apmokėjimo būdą įprastu būdu perveskite pinigus į mūsų banko sąskaitą:
               
Bankas: AB bankas „Swedbank“
Banko kodas: HABALT22
Sąskaitos Nr.: LT637300010142183947
 
Darydami bankinį pavedimą mokėjimo paskirtyje nepamirškite įrašyti užsakymo ID numerį.
Po gauto apmokėjimo prekės yra supakuojamos ir nedelsiant išsiunčiamos.
 
 
Atsiskaitymas internetine bankininkyste (banklink)
 
Šis metodas – tai išankstinis apmokėjimas, pasinaudojant pirkėjo naudojama elektroninės bankininkystės sistema. Mūsų parduotuvėje už prekes galite sumokėti naudojantis populiariausiomis elektroninės bankininkystės sistemomis:
  • AB Swedbank,
  • AB SEB bankas,
  • Danske Bank,
  • AB Luminor bankas,
  • Nordea Bank Lietuva.

Už prekes Jūs mokate ne mūsų parduotuvėje, o pačioje internetinės bankininkystės sistemoje, saugiame banko serveryje. Į šią sistemą suvedate slaptažodžius ir kitą privačią informaciją, todėl saugumas garantuotas. Tai patogus, greitas ir saugus atsiskaitymo būdas.

 
 

Kilus klausimams, skambinkite telefonu arba rašykite el. paštu!

Imagem 8 612 53176  Imagem info@majami.lt